Visser grijpt net naast zege in Hoorn: 'Op waarde geklopt'
Na drie overwinningen op rij is het Harm Visser net niet gelukt om ook de vierde...
Chris Harper heeft zich in de laatste rit van de Ronde van Burgos weten te tonen. De Australiër van Team Jumbo-Visma viel aan op de slotklim. Uiteindelijk strandde zijn aanval op drie kilometer van de meet.
“We wilden er alles aan doen om Chris in de ontsnapping te krijgen”, vertelt ploegleider Robert Wagner. Uiteindelijk lukte dat plan niet en schakelde de ploeg en daarmee ook Wagner snel om. ”Helaas moest Chris op een ongelukkig moment van fiets wisselen en zat hij niet mee. Vervolgens zaten we met Robert en Edoardo in een kopgroep, wat voor ons een goede situatie was. Alleen kwam ook die groep niet echt weg, jammer genoeg.”
"Op de slotklim wilde Chris er nog voor gaan"
Vanuit de auto zag Wagner dat het nog niet klaar was met de aanvalsdrift van zijn ploeg. “Op de slotklim wilde Chris er nog voor gaan. Hij viel aan met nog zeven kilometer te gaan, maar werd uiteindelijk ook teruggepakt. Hij heeft er alles uit proberen te halen.”