Inloggen
Voorbeschouwing Amstel Gold Race

Voorbeschouwing Amstel Gold Race

De enige Nederlandse World Tour-klassieker wordt zondag verreden. In de Amstel Gold Race staan onder anderen Wout van Aert en Robert Gesink aan de start.

Ploegleider Frans Maassen: “Dit is onze thuiskoers, een mooie wedstrijd op de kalender. Wout sluit hier zijn prachtige klassiekerblok af en deze koers past goed bij hem. Met Jos, Paul en Robert hebben we drie ervaren mannen die deze wedstrijd goed kennen. Floris reed hier vorig jaar erg goed, dus dat geeft vertrouwen. Daarnaast hebben we hier met Koen en Bert-Jan nog twee renners die deze koers goed ligt.”

Het parcours gaat over verschillende bekende beklimmigen als de Kruisberg, de Cauberg en de Eyserbosweg. De wedstrijd start voor het eerst op het Vrijthof in Maastricht. De eindstreep ligt na 258 kilometer in Valkenburg.

Selectie Amstel Gold Race (21/04)

Wout van Aert

Robert Gesink

Koen Bouwman

Jos van Emden

Paul Martens

Floris De Tier

Bert-Jan Lindeman

Gerelateerde updates

De eerste Giro-week van Koen en Addy

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier

Food Friday – Pasta di Giro

In deze eerste Food Friday nemen we je mee naar Italië, het land van pasta. Het komt goed uit dat wij hier nu zitten, want onze renners hebben tijdens de Giro d’Italia volop behoefte aan koolhydraten.

Lees meer

De Giro en kopman Roglic

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier
 /