Inloggen
Opmerkelijke tijdrit biedt Bennett perspectief in Baskenland

Opmerkelijke tijdrit biedt Bennett perspectief in Baskenland

George Bennett houdt na de openingstijdrit van de Ronde van het Baskenland uitzicht op een goed klassement. Op een venijnige klim onderweg moest de Nieuw-Zeelandse kopman van Team Jumbo-Visma, mede door de regen, weliswaar voet aan de grond zetten, maar zijn tijd was desondanks acceptabel. Bennett gaf net geen minuut toe op ritwinnaar Max Schachmann en werd zesendertigste.

Ploegleider Sierk-Jan de Haan ziet perspectief voor de rest van de week. “Het was een heel zwaar parcours. De beklimming was een soort geitenpad, heel erg smal en heel steil. De afdaling was gevaarlijk, met enkele haarspeldbochten. George heeft een goede tijdrit gereden, waar we mee verder kunnen. We hadden niet de hoogste verwachtingen. George zijn etappes gaan later deze week nog komen. Morgen is op papier niet de lastigste, maar wel verraderlijk. We rijden op onverharde stroken en de wind en de regen gaan ook hun rol spelen. Het is zaak om op de cruciale momenten voorin te zitten.”

Gerelateerde updates

Mike en Merijn over kasseien en monumenten

Luister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze #everydayriding podcast

Beluister hier

Koop onze officiële replica teamkleding

Onze koerskleding is vanaf nu te koop! Het shirt en de broek zijn beschikbaar voor mannen, vrouwen en kinderen. Daarnaast zijn er ook petten en handschoenen verkrijgbaar.

Koop hier

Met Kruijswijk op 'El Teide'

Luister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze #everydayriding podcast

Beluister hier
 /