Inloggen
Lindeman kleurt vijfde etappe Ronde van Catalonië

Lindeman kleurt vijfde etappe Ronde van Catalonië

Bert-Jan Lindeman heeft in de vijfde etappe van de Ronde van Catalonië lang in de aanval gereden. De 29-jarige Drent zat mee in de vroege vlucht met vier, waarvan Max Schachmann uiteindelijk de etappe won.

Lindeman en zijn twee metgezellen werden in extremis nog ingelopen door het peloton dat sprintte voor de tweede plaats. Kopman Steven Kruijswijk zat de hele dag attent van voren en behield zijn zesde plaats in het klassement.

Ploegleider Frans Maassen zag een sterke Lindeman. “Het was een sterke kopgroep. Alle vier sterke renners, maar aan Schachmann was niks te doen. Hij is de verdiende winnaar. Bert-Jan reed een prima etappe en hem valt niks te verwijten. De andere jongens hebben Steven goed beschermd en uit de problemen gehouden in de best gevaarlijke finale.”

Gerelateerde updates

Mike en Merijn over kasseien en monumenten

Luister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze #everydayriding podcast

Beluister hier

Koop onze officiële replica teamkleding

Onze koerskleding is vanaf nu te koop! Het shirt en de broek zijn beschikbaar voor mannen, vrouwen en kinderen. Daarnaast zijn er ook petten en handschoenen verkrijgbaar.

Koop hier

Met Kruijswijk op 'El Teide'

Luister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze #everydayriding podcast

Beluister hier
 /