Inloggen
Geen hoofdrol Team Jumbo-Visma in vierde etappe Valencia

Geen hoofdrol Team Jumbo-Visma in vierde etappe Valencia

Team Jumbo-Visma is de voorlaatste etappe van de Volta a la Comunitat Valenciana goed doorgekomen. In de koninginnenetappe naar Alcala-Alcocebre kon de ploeg echter geen hoofdrol vertolken.

Ploegleider Addy Engels miste zijn ziek uitgevallen klimmer. “Vandaag was niet echt een etappe waarin wij konden meestrijden voor een goede uitslag. Normaliter was het een etappe voor Floris De Tier, maar die moest na de eerste dag de strijd al staken door ziekte. Dat was jammer. De jongens zijn de dag goed doorgekomen en denken al aan de etappe van morgen, waarin we vol inzetten op de sprint met Dylan. Het gevoel binnen de groep is goed, het zelfvertrouwen is aanwezig en de ploeg is erg sterk. Morgen gaan we all in.”

Gerelateerde updates

De eerste Giro-week van Koen en Addy

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier

Food Friday – Pasta di Giro

In deze eerste Food Friday nemen we je mee naar Italië, het land van pasta. Het komt goed uit dat wij hier nu zitten, want onze renners hebben tijdens de Giro d’Italia volop behoefte aan koolhydraten.

Lees meer

De Giro en kopman Roglic

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier
 /