Inloggen

Gemengde gevoelens na tweede rit in Ronde van Californië

George Bennett is als tiende geëindigd in de tweede etappe van de Ronde van Californië. Onderweg liet hij meerdere malen zien attractief te willen koersen, maar in de finale miste hij de slag en eindigde op een halve minuut van etappewinnaar Asgreen.

In de finale vochten Powless en Bennett voor wat zij waard waren, maar misten zij de kopgroep die mocht gaan strijden om de dagzege. Bennett finishte uiteindelijk op een tiende plaats. De Nieuw-Zeelander is terug te vinden op diezelfde positie in het algemene klassement.

Ploegleider Grischa Niermann kijkt met gemengde gevoelens terug op de etappe: “George miste twee keer een groep waar hij bij had moeten zitten. Neilson heeft George ontzettend goed bijgestaan, maar dit was niet het resultaat waar we op hoopten.”

Gerelateerde updates

De eerste Giro-week van Koen en Addy

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier

Food Friday – Pasta di Giro

In deze eerste Food Friday nemen we je mee naar Italië, het land van pasta. Het komt goed uit dat wij hier nu zitten, want onze renners hebben tijdens de Giro d’Italia volop behoefte aan koolhydraten.

Lees meer

De Giro en kopman Roglic

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier
 /