Inloggen
Bennett schuift op richting top tien na tijdrit Parijs-Nice

Bennett schuift op richting top tien na tijdrit Parijs-Nice

George Bennett is na de vijfde etappe in Parijs-Nice opgeschoven naar de dertiende plaats in het klassement. De kopman van Team Jumbo-Visma reed een degelijke tijdrit en gaf anderhalve minuut toe op ritwinnaar Simon Yates. In het klassement staat hij nu op 1.43 van leider Michal Kwiatkowski. De andere Team Jumbo-Visma-renners kwamen de tijdrit zonder kleerscheuren door. Dylan Groenewegen behoudt de groene puntentrui.

“Het is niet het resultaat waar ik op gehoopt had, maar slecht was het ook niet”, aldus de Nieuw-Zeelander. “Ik had gehoopt hier tijd te pakken op de andere klassementsmannen en dat is niet echt gelukt. De tijdrit was redelijk vlak. Er stond veel wind. De onderlinge verschillen zijn niet groot, dus er is nog van alles mogelijk in de bergen. Ik kijk ernaar uit.”

Gerelateerde updates

De eerste Giro-week van Koen en Addy

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier

Food Friday – Pasta di Giro

In deze eerste Food Friday nemen we je mee naar Italië, het land van pasta. Het komt goed uit dat wij hier nu zitten, want onze renners hebben tijdens de Giro d’Italia volop behoefte aan koolhydraten.

Lees meer

De Giro en kopman Roglic

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier
 /