Inloggen
Bennett loopt top tien in Tour Down Under mis

Bennett loopt top tien in Tour Down Under mis

George Bennett is buiten de top tien geëindigd van het algemeen klassement van de Tour Down Under. De Nieuw-Zeelander van Team Jumbo-Visma kon tijdens de slotetappe niet met de besten mee.

“Danny zat mee in een sterke kopgroep en daarachter werd door vier teams gecontroleerd”, vertelt ploegleider Frans Maassen. “Toen de renners voor de laatste keer Willunga Hill opdraaiden, raakte George en onze andere mannen elkaar kwijt. Daardoor moest hij vol in de achtervolging. Waarschijnlijk heeft hij zijn motor toen opgeblazen”, legt hij uit.

 / 

“Dat is zonde, want de mannen zijn goed in orde. Het resultaat is uiteindelijk niet waar we op gehoopt hadden. Hiermee kunnen we wel verder richting de Cadel Evans Great Ocean Road Race”, besluit Maassen.

Gerelateerde updates

De eerste Giro-week van Koen en Addy

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier

Food Friday – Pasta di Giro

In deze eerste Food Friday nemen we je mee naar Italië, het land van pasta. Het komt goed uit dat wij hier nu zitten, want onze renners hebben tijdens de Giro d’Italia volop behoefte aan koolhydraten.

Lees meer

De Giro en kopman Roglic

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier
 /