Inloggen
Bennett handhaaft zich in Californië

Bennett handhaaft zich in Californië

De derde etappe van de Ronde van Californië heeft niet voor verschuivingen gezorgd in de top van het algemeen klassement. George Bennett blijft tiende in de algemene rangschikking.

Twee vluchters kleurden de rit. Daarachter waren er geen problemen voor Bennett in het gereduceerde peloton.

"We zijn de dag goed doorgekomen", aldus ploegleider Grischa Niermann. "In het begin was het even spannend toen twintig renners wegreden met voor ons Danny en Bert-Jan. Die kopgroep kreeg geen vrijgeleidde omdat Rohan Dennis erbij was van het klassement. Na de hergroepering reden er uiteindelijk twee man weg die meer dan tien minuten kregen, waar uiteindelijk ook de ritwinnaar vandaan kwam. Er was geen ploeg die de achtervolging wilde organiseren. Er is in het peloton eigenlijk alleen gekoerst op de lastigste klim van de dag. George was heel attent en goed omringd door Floris en Neilson.”

Gerelateerde updates

De eerste Giro-week van Koen en Addy

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier

Food Friday – Pasta di Giro

In deze eerste Food Friday nemen we je mee naar Italië, het land van pasta. Het komt goed uit dat wij hier nu zitten, want onze renners hebben tijdens de Giro d’Italia volop behoefte aan koolhydraten.

Lees meer

De Giro en kopman Roglic

Beluister de mooiste verhalen vanuit het hart van onze ploeg in onze nieuwe #everydayriding podcast

Beluister hier
 /